wampirek - komentarze


Mój ojciec jest podły!


W tej chwili ne nawidzę tego człowieka.
Siedzieli¶my cał± rodzin± przy obiedzie. Była miła atmosfera, rozmawiali¶my, ¶miali¶my się. Całkiem normalny niedzielny obiad. Tylko, że to nie trwało długo, bo mój "kochany" ojczulek wyskoczył z tekstem o miom "fagasie".

Wkurzyłam się niemiłosiernie, bo po pierwsze nie mam fagasa, a ten chłopak, o którym tak powiedział to mój przyjaciel. A to, że mnie przenocował po imprezie nie znaczy, że jest moim fagasem.

Poczułam się jak dziwka, któr± nie jestem. Nie spałam przecież z tym, ani z żadnym innym chłopakiem. Tylko, że mojemu ojcu się wydaje, że jak dziewczyna jest ładna, to na pewno jakis facet ja wykorzysta.

Może ma racje. Jaki¶ facet może i tak, ale nie Łukasz. Jest we mnie zakochany i własnie dlatego nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. Sam też nic by mi ne zrobił, chyba że bym chciała, ale wie, że dla mnie jest tylko przyjacielem.

Nic między nami nie było, a mój ojciec zachowuje się tak, jakby było inaczej. Czy on jest taki głupi czy tylko mnie nie zna? Nie wie, że mam swój rozum, swoje zasady?

szystkiego mogłam się w życiu spodziewać, ale nie czego¶ takiego.


Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.01.2005 :: 20:32 :: dial-1331.elblag.dialog.net.pl

Birute

Nie martw się, jeszcze wiele rzeczy dowiesz się od swojego ojca.
24.01.2005 :: 18:13 :: bna206.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Supcio bloczek ... wpadnij na www.mycha.talk.pl Pozdrawiam
Talk.pl :: Wróć