wampirek - komentarze


???

Siedze sama w ciemnym pokoju i słucham jak moi rodzice drą się na siebie. Mam to gdzieś, dla mnie mogą się pozabijać. Nic mnie to nie obchodzi.

Nie o tym chcę pisać, tylko o tym, że własnie sobe uświadomiłam jaką jestem kretynką.
Przeczytałam bloga jednego chłopaka i jest mi wstyd, że dzieciak ma więcej rozumu ode mnie. No w sumie już nie tak z niego dzieciak, ale i tak jestem starsza, co nie znaczy, że mądrzejsza...

Całe życie absorbują mnie sprawy, które tak na prawdze nie mają większego znaczenia ( włosy, makijaż, jakieś modne łachy ). Z resztą nie jestem wyjątkiem. Nikogo w dzisiejszych czasach nie obchodzi inny człowiek. Tak to już jest i nikt tego nie zmieni, Chociaż wielu to rusza to i tak tych wrażliwych na innych jest wciąż za mało.

Hmm...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.01.2005 :: 22:42 :: 195.205.245.46

ailene

Nie wszyscy mysla tylko o sobie... Problem tkwi w tym, że nie potrafimy dzialac. Kazdy mysli sobie , ... Własnie w takim postepowaniu tkwi nasza niemoc, wobec cudzej krzywdy.
Wspolczuje sytuacji z rodzicami, sama przezylam cos podobnego. Trzymaj się, bedzie lepiej... pozdrowienia
24.01.2005 :: 21:22 :: cfq195.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Mnie całkowicie nie interesuje moda.Kupuje to co mi się podoba to co jest w moim stylu i tyle.Ludzi nie interesuje drugi człowiek ponieważ gonią...nie zatrzymują się chcą więcej i więcej.Pieniądz to Bóg dzisiejszych czasów.Każdy chce go mieć i jak najwięcej.
Pozdrawiam gorąco.
24.01.2005 :: 20:43 :: dial-1331.elblag.dialog.net.pl

Birute

Napraw księgę gości, bo coś z nią nie tak, ale ja mam problem z oczami.
24.01.2005 :: 20:38 :: dial-1331.elblag.dialog.net.pl

Birute

Mylisz się. Zmienią tą rzeczywistość pojedyńcze osoby, które dostrzegają różnicę podobnie, jak ty. Kiedyś dowiesz się, ża każdy z nas przeżywa swój własny koniec świata, że jest tyle światów, ile jest nas samych. Apeluję do Ciebie i do twojego życia, możesz je zmienić, jeśli tylko zechcesz.
Talk.pl :: Wróć