wampirek - komentarze


Houston, mamy problem.

Jak zwykle wpakowałam się w niezłą kabałę. :( No ale nie byłabym sobą, gdyby tak się nie stało.

Matko i co ja mam teraz zrobić? Chce się ze mną spotykać 2 fajnych chłopaków tylko, że ja ich traktuje jak kumpli.
No dobra, z jednym z nich się całowałam, ale to nic nie znaczy. Przynajmniej dla mnie, bo nic nie czułam. Było miło, ale nic nadzwyczajnego.

Wiem, wiem. Jestem podła. Tylko, że to nie moja wina. Tak sie po prostu dzieje. No, ale najgorsze jest to, że obaj są strasznie wrażliwi.
Chryste, czy ja zawsze muszę takich przyciągać? Jak takiemu powiesz, że go lubisz, ale niech na nic nie liczy, to się chłopak zamknie w sobie.
Właśnie dlatego ja wolę spotykać sie z facetem typu macho albo chociaż "zimny drań". Wtedy nie muszę się zatanawiać jak i co powiedzieć. Mówię to co myślę i jest ok, bo takiego to nawet nie ruszy, a przynajmniej nie da tego po sobie poznać i nie mam wyrzutów sumienia.

Nie jestem wredna, tylko bezpośrednia. Zawsze taka byłam i wszyscy o tym wiedzą. Nie powinni się do mnie garnąć uczuciowi chłopcy, bo takich tylko krzywdzę. Ehh...

Ja chcę drania!!! ;) Czy to tak wiele?


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć