wampirek - komentarze


Szlag by to trafił!!!

Ferie sie kończą i juz w najbliższy poniedziałek będę musiała pomykać do szkoły :(. W sumie nie byłoby źle, gdyby nie wiązały się z tym przygotowania do matury i kilka innych spraw, których w szkole nie da się ominąć, choćby nie wiem co.
Mam tu na myśli spotkanie z jedną, a w zasadzie dwiema osobami, z których jedną lubię ( podoba mi się :) ), a drugiej nie ( chyba wiadomo o co biega ).

Acha, zapomniałabym wspomnieć o tym, że moja koleżanka, z którą zwykłam spędzać sporo czasu już chyba koleżnką nie będzie. Coś mi się zdaje, że rozpowiada o mnie niezłe bzdury. Zapomina jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy. Ja znam wszystkie, a przynajmniej większość jej tajemnic, łączne z tymi, które wiążą się z jej chłopakiem i tym co działo się na wakacjach, gdy rodziców nie było w pobliżu. Hihi...

Oki, to może i jest podłe, ale jeśli ta cicha woda chce mieć ze mną do czynienia, to proszę bardzo. Ja przynajmniej nie udaję kogoś kim nie jestem. Nie wmawiam starszyźnie, że jestem "grzeczną dziewczynką", podczas gdy za ich plecami robie takie numery...
Swoją drogą, ja nie odważyłabym się kochać z chłopakiem pod dachem moich rodziców. Zwłaszcza z takim, którego znam niecałe trzy ( 3 ) miesiące.
Dla mnie pół roku to za krótko, no ale nie o mnie mowa.

W każdym razie mam nadzieje, że Aneta wykaże się odrobiną inteligencji i nie będzie mnie prowokować. Nie chciałabym być zmuszona do ostateczności, ale nie pozwolę, żeby ktokolwiek wycierał sobie mną gębę.
Nie żebym była złośliwa, ale ze mną się nie zadziera. Chyba, że ktoś chce mieć we mnie wroga, a nie polecam.

To by było na tyle, a teraz muszę wykonać kilka telefonów i sprawdzić, czy ktoś mnie nie podpuszcza.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.01.2005 :: 17:28 :: host-62-141-233-197.gorzow.mm.pl

zez

dzieki za komentarza. mam pare idealow i nigdy ich nie sprzedam. fajnie piszesz, ale jak dla mnie to za malo psychodelicznie. co prawda ja zaczynam ale chyba sie wczolem. dzieki raz jescze - joł joł... (kocham blokersow z mojej klatki, gwiazdzistych snow po spotkaniach z glanami im zycze)
29.01.2005 :: 13:28 :: cpd122.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

masz fajnego bloga
Piszesz bardzo dosadnie - podoba mi się to
Będę wpadać tu częściej
Kwiatek
Ps. www.kwiatek13.talk.pl - wpadnij do mnie i daj komenta, oki?????
Talk.pl :: Wróć