wampirek - komentarze


Boshe!!!

Strasznie się denerwuję dzisiejszą studniówką. Co prawda dla mnie to niepierwszyzna, ale to w końcu będzie moja studniówka i nie będę już tylko osobą otowarzyszącą :wink:.
Wszystko jest załatwione, więc nie ma się czym denerwować. Po prostu przyjdzie po mnie mój partner, podjedzie transport ( jak dobrze, że wiezie nas ojciec koleżnki, a nie mój albo autokar :) ), a ja i Aneta musimy tylko pięknie wyglądać.

Pokazałam jej wcześniej jak ma się malować, więc mam nadzieje, że nie wpadnie tu w ostatniej chwili i nie krzyknie "Anka ratuj!".
Jasne, że nie odmówiłabym pomocy w tak delikatnej sprawie jaką jest makijaż, tylko trochę bym się wściekła, bo robią sobie ze mnie kosmetyczke :wink:.
No, ale jak ma się talent, trzeba się pogodzić z takimi sytuacjami. Dzięki bogu nikt nie wie, że potrafię też wykonać w 20 minut bajerek fryzurkę. No prawie nikt, bo mama i siostra wiedzą :P.

Wrr!!! Ale ja nie o tym. Chciałam sie odstresować i zmienić szablonik, ale jestem głąb niesamowity jeśli chodzi o takie zabawy i muszę chyba zostać przy standardowym :(. Trudno...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.02.2005 :: 18:30 :: cpn146.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Nie ma się co denerwować. Wystarczy, że będziesz ładnie chodzić, uśmiechać się i starać się być
04.02.2005 :: 14:35 :: 195.205.245.46

ailene

Nie martw się, bedzie dobrze :)
04.02.2005 :: 12:19 :: xdsl-530.zgora.dialog.net.pl

szablon

Jak chcesz fajnego szablona to weź u mnie coś popatrz może niesą aż tak wybitne ale możliwe że coś ci sie spodoba :)

www.szablon.talk.pl
04.02.2005 :: 08:51 :: talk.pl

serduszko

ej zglos sie do mnie powiem ci jak zmieniac szablony :) na takie nie z podstawowych :)
04.02.2005 :: 08:51 :: talk.pl

serduszko

ej zglos sie do mnie powiem ci jak zmieniac szablony :) na takie nie z podstawowych :)
04.02.2005 :: 07:59 :: cho208.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ola

szablonik jest Spox. HheHe może wprzyszłości będziesz ratować rozpaczone nastoltki przed studniówkami
Talk.pl :: Wróć