wampirek - komentarze


Zabijcie mnie!!! Plizzz!!!

Łukasz wyznał mi miłość!
Napisał dla mnie wiersz!
Zaprosił na randkę w walentynki!

Ja wiem, że to jest urocze. Nie jedna dziewczyna chciałaby być na moim miejscu.
Cały problem w tym, że ja jestem jakaś nienormalna! Nie chcę się z nikim wiązać i wole układy czysto koleżeńskie.
Jeśli już w ogóle mówimy o relacjach z facetami.

Wiem, wiem. Jeśli nie spróbuję to może mnie ominąć coś fajnego.
Tylko, że lubię go jako mojego kumpla, nawet przyjaciela. Nie chcę niczego zmieniać. Tym bardziej że wiem, iż istniej realne groźba tego, że on się za bardzo zaangażuje, a ja potraktuję to lajtowo, bo taka już jestem.
Wiem, że w taki sposób mogę go zranić jeszcze bardziej, niż mówiąc mu w oczy, że nie interesują mnie takie zabawy.
Gdybym postąpiła mógłby się poczuć oszukany i djabli wiedzą co stało by się z naszą przyjaźnią. Nie chcę tego, więc nie pozostaje nic innego niż trzymać się tego co jest.
Za kilka tygodni mu przejdzie i będziemy się z tego śmiać, a tym czasem zastosuję metodę ograniczenia kontaktu.
Nie widzę innego wyjścia. Po prostu trzeba to przeczekać.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.02.2005 :: 19:56 :: 80.51.255.74

METODA OGRANICZANIA KONTAKTU?? A co to za wynalazek? Właśnie stosując te metode zrobisz mu największą krzywdę, bo nie będzie wiedział o co ci chodzi!!!!! Lepiej powiedz mu odrazu że nie chcesz z mim chodzić i będzie wszystko jasne, a nie jakieś durne owijanie w bawełne.
06.02.2005 :: 18:30 :: bmj12.neoplus.adsl.tpnet.pl

husky

Cześć. Zapraszam Cię na stronę poświęcona w całości psom Husky.

www.husky.talk.pl

Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia.
06.02.2005 :: 17:15 :: talk.pl

serduszko

ahaaaaaaa a ja tam męcze sie z tym radkiem bo chyba go kocham wariat ma szczescie zabujałam sie po uszy i nie wyobrazam sobie bez niego zycia tak masz racje gdy facet sie robi zazdrosny i ma do ciebie wonty o wsszystko to zaczyna sie robic bardzo męczące
06.02.2005 :: 16:42 :: talk.pl

serduszko

matko ty to masz powodzenie nie jedna dziewczyna by tak chciala nie olewaj go prosze idz na tą randke moze wyjasnicie sobie wszystko.zastanow sie dobrze czy ty moze tez cos do niego czujesz lepiej jest we dwoojee prosze zastanow sie
Talk.pl :: Wróć