wampirek - komentarze


Wrr!!!

Czy każda matka jest taka, czy tylko moja uwielbia prawić morały i zepsuć mi całą radoche? Zawsze każe mi stawiać sie w sytuacji innych.
A co mnie obchodzi, co inni czują? O moje uczucia nikt nie dba! Nikogo nie obchodzi, że robi mi przykrość!
Z jakiej paki ja mam sie martwić o cały świat? Ja chcę się dobrze bawić, a nie zostać świętą albo inną męczennicą.

Nazwijcie mnie egoistką. Nawet się nie przejmę. Wiem, że nią jestem. Zadajcie sobie tylko pytanie, czy wy poświęcilibyście własne szczęście dla kogoś innego? Kogoś kto was w dodatku nie obchodzi.
Ja, nie!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.02.2005 :: 11:45 :: bnx103.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

a, dzieki, ze wpadlas na mojego bloga...dzis zamieszczam kolejny rozdzialik z zycia dorosłej już Lirael...
12.02.2005 :: 11:44 :: bnx103.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

wiesz co? mam znajomą, która też ma powodzenie, ale to chyba nie dzieje sie samoistnie...choćby nieświadomie, ale zawsze coś sie robi, żeby zaintrygować faceta...
11.02.2005 :: 18:44 :: talk.pl

serduszko

zapraszam do mnie do komentowania ;d
11.02.2005 :: 14:18 :: talk.pl

serduszko

hejka boshe ja ostatnio mam tak samo!!!!! kazda laska ma jakiies wonty!! czy one sie zmowiły ???
10.02.2005 :: 18:58 :: cqh60.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

Wampirku czy odpowiesz mi na jedno pytanie? Zmieniałaś szablon???? Czy jak to robiłaś to anulowały się wszystkie dodatki, skrytpty, linki itd.???? Odpisz mi na komentach, oki???? www.kwiatek13.talk.pl
Z góry dziękuje!
Kwiatek
Talk.pl :: Wróć