wampirek - komentarze


ALE KANAŁ!!!

Wstałam jakieś pól godziny temu, włączyłam komputer i z przerażeniem stwierdziłam, że moje kochanie ( czyt. komputerek ) jest bliski zaliczenia zgonu . Jak ja się wkurzyłam!!! Nawet nie jestem w stanie tego opisać. Ale to jeszcze nie koniec sympatycznych wydarzeń tego ranka. Pominę to, że obudziłam się roztrzęsina, ponieważ przyśniła mi się matura . Brr!!!

Mój młodszy brat, boshe co za dziecko, ledwie otworzył te swoje kocie oczka, już się drze w niebogłosy, że on zajmie komputer jak ja skończę. A kto powiedział, że ja mam zamiar dziś skonczyć ?

Jakby tego było mało, to do mojej świadomości właśnie dochodzi fakt, iż jestem zmuszona porozmawiać dziś z Łukaszem. Tak, tym od wiersza .
Niech mnie ktoś zastrzeli, bo do niego mówić, to tak jak do ściany. Wrr!!! Ja swoje, a on swoje. Weź człowieku bądź mądry i pisz wiersze, albo lepiej całe sonety.

No, ale żeby nie było zbyt przygnębiająco muszę powiedzieć, że spotkało mnie też cosik miłego. Mianowicie mój tata, z którym jakoś się poukładało, był z samego rana w sklepie i kupił cieplutki chlebuś, za którym wprost przepadam. Hmm... Chleb prosto z pieca to jest to, co tygrysy ( czyli ja ), po przebudzeniu lubią najbardziej. Poza kawą oczywiście .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.02.2005 :: 20:36 :: bnq250.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

cieply chlebus...ja moge sie tylko zadowolic gumowatym COSIEM ze sklepu naprzeciwko
13.02.2005 :: 14:48 :: bde173.neoplus.adsl.tpnet.pl

love

Fajowy masz blogas!!!
13.02.2005 :: 14:47 :: bde173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajowy masz blogas!!! Jeśli masz czas to wejdź czasem na mój(www.love.talk.pl) oraz na mojaj siorki bloga(www.madziulka.talk.pl).
13.02.2005 :: 13:18 :: talk.pl

serduszko

hej zapraszam do mnie do komentowania a odwdzięcze sie tym samym
www.serduszko.talk.pl
TYLKO PROSZE O KOMENTARZE NA TEMAT NOTKI
13.02.2005 :: 12:11 :: 195.117.96.4

sabina

oh ta kawusia :D:D
... Ale jeszcze lepsze od ciplutkiego ,chrupiącego i świeżutkiego chlebka sa równie cieplutkie, świeżutkie, chrupiące bułeczki :D:D
Pozdrawiam i zapraszam do mnie :
http://sabina.talk.pl
Pozdrawiam
13.02.2005 :: 12:06 :: talk.pl

serduszko

hehe oj ten łukasz .... ja tez bede miec dzis przechlapane :(
pomyslałam ze ja chyba kocham mateusza.... ale nie wiem :( co z jurkiem ? boshe... ja jestem głupia...
Talk.pl :: Wróć