wampirek - komentarze


Badziewski dzień.

Po pierwsze, Marcin rzeczywiście już o mnie nie myśli. Nie jest to dla mnie zaskakująca wiadomość. Zdziwiłabym sie o wiele bardziej, gdyby było inaczej. W sumie to się nawet tym nie przejęłam, chociaż przyznam szczerze i jak na spowiedzi, że było mi troszeczke przykro. Jak mogłoby być inaczej?

A w szkole? Hmm... .
Pokazałam dziewczynom fajny blog o zabarwieniu troche erotycznym i miałam niezły ubaw. Patrzyłam na nie i nie mogłam powstrzymać sie od śmiechu, widząc moje koleżanki płonące rumieńcem i nerwowo rozglądające sie czy nikt nie widzi co je aktualnie absorbuje. Nie twierdze, że mnie nie podkręciły te pikantne notki. Było wręcz odwrotnie. I właśnie dlatego dziś jeszcze bardziej tęsknie za Marcinem. Chciałabym znowu poczuć jego usta na moich . Przytulić się do tego misia i zostać tak na zawsze. W jego ramionach czułam sie taka bezpieczna...
Hmm... Rozmarzyłam się i aż łezka zakręciła mi się w oku. Rozklejam się na stare lata .

Acha i chyba napiszę ksiązkę. Jeszcze nie wiem na jaki temat. Z resztą to jeszcze nic pewnego. Po prostu wiele osób mi mówi, że mam talent do opowiadania, chociaż osobiście w to nie wierzę, bo ja po prostu nic nie umiem opowiedzieć tak jakbym chciała i tak, abym była z tego zadowolona. Jednak zdaniem kilku niezbyt obiektywnych osób , to co pisze jest fajne, nie dlatego, że mądre, broń Boże, ale dlatego, że po prostu śmieszne.
Czy ja wiem czy takie śmieszne?
W mojej głowie kłębią się zawsze sprzeczne myśli tak jakby tam nie było jednej, tylko kilka osób i każda miała własny punkt widzenia. To strasznie męczące potrafić patrzeć na jedno zagadnienie z kilku perspektyw. Zawsze ma się wątpliwości.
Jesus, ja to rzeczywiście mam problemy .
Chyba położę się już spać, bo brak snu i alkohol wpływają na mnie w mało korzystny sposób .

Całusy dla wszystkich, którzy czytaja te bzdury . Dobranocka.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.02.2005 :: 14:34 :: talk.pl

serduszko

hejka jaki to blog czytałyście ??? a po za tym to moja focia juz jest zapraszam :*
Talk.pl :: Wróć