wampirek - komentarze


Jestem niereformowalna .

Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Nie znam nikogo, kto potrafi być tak złośliwym stworzeniem jakim ja jestem . Nie chcę się chwalić, bo tak między Bogiem a prawdą, to nie ma czym, dlatego właśnie powstrzymam się od opowieści o tym, jak to przeze mnie kilka osób sie poryczało ( miałam niezły ubaw ).
Poza tym nietórzy to czytają i mogłabym mieć wyrzuty sumienia, że tak bez ogródek podaję fakty, które zdaniem pewnej grupy ludzi ( albo półludzi ) mogłyby sie wydawać zbyt osobiste. Przyznam się jednak, że korci mnie strasznie, aby napisać o tym czego dowiadziałam się od jednych koleżanek, na temat innych.
Okazuje się, że moja baza danych była niekompletna, co oczywiście zostało w krótkim czasie poprawione i jest git .

Hmm... Znam siebie i wiem, że długo nie wytrzymam, ale chwilowo moje ofiary mogą sie czuć bezpieczne . Jednak podkreślam, że to jedynie stan przejściowy .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 15:24 :: bpw104.neoplus.adsl.tpnet.pl

kaka

vhjgbdhsh zbhjhjvgufnvhjufnjbhbhfbhxcjhgnhfnhghdhvhfhgjdfnfyvnmehym,dihnfhgnmyuhgkfjkfbfubg gjhdfjkhhfuhgfmjtyvfmgfkfmbkj
18.02.2005 :: 16:18 :: talk.pl

serduszko

oo widze ze poznałaś chlopczysko sympatyczny hmm chyba sie nie obraziłam ale czekam na tą fotke wstaw cos na bloga czekam
18.02.2005 :: 14:30 :: agl232.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

Jejuś bym nie chciała być taka!
Ale nie mam nic przeciwko temu jesteś fajna! U mnie w klasie jest też jedna taka pzezywają ja ,,Terminator
18.02.2005 :: 13:36 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Cześć Wampirku!! Powiedz mi, dlaczego ja wcześniej nie odwiedzałem Twojego bloga??Piszesz ciekawe notki jakby to powiedzieć takie z jajem.Poprostu chce się je czytać.
Pomysł napisania książki jest całkiem dobry.Myślę że kiedyś go zrealizujesz.
Wydaje mi się że nie powinnaś za bardzo wierzyć w to co mówią twoje koleżanki na temat innych.To mogą być przecież zwykłe plotki.
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania mojego blogasa!!
3maj się!!

Talk.pl :: Wróć