wampirek - komentarze


Wierzycie w cuda?

Ja też nie wierzyłam i miałam ku temu wszelkie prawo, jak z resztą wszyscy ludzie z gatunku "nie uwierzę, jeśli nie zobaczę" , a do takich właśnie się zaliczam.
Niektórzy ośmielają się twierdzić, że jestem typową racjonalistką, z czym się absolutnie nie zgadzam, ale nie o tym chciałam pisać.
Wracając do sprawy cudu, którego osobiście doswiadczyłam ...

Myślałam, że umrę. Nie, żebym miła zginąć w jakimś, bliżej nie określonym wypadku, czy innej katastrofie. Dopadła mnie po prostu koszmarna migrena . Głowa mi pękała i miałam wrażenie, że ktoś wali w nią kilkutonowym młotem. Ból był nie do zniesienia i wydawało mi się, iż eksplozja mojej czaszki jest kwestą minut, a może nawet sekund. Musiałam działać szybko, jeśli nie chciałam doświadczyć czegoś, co delikatnie można nazwać rozmazaniem się mózgu ( mojego mózgu ) na ścianie. Tyle, że ratuku z nikąd nie mogłam oczekiwać, ponieważ byłam sama w domu, a jak na złość w apteczce, która zwykle pełna jest środków przeciwbólowych, nie było ani jednej tabletki, mogącej przynieść mi ulgę. "To koniec" pomyślałam. Byłam zgubiona. Pogrążona w głębokim smutku, który powoli przeradzał się w rospacz polożyłam się na łóżku i w ostatniej chwili, kiedy już zaczynałam tracić świadomość ( zaczynałam zasypiać ) przypomniałam sobie, że jest jedno miejsce, do którego nie zjrzałam, a w którym mogło sie znajdować moje wybawienie - mała, biała tabletka, która ocaliłaby mi życie. Resztkami sił podniosłam się i skierowałam w kierunku krzesła, na którym wisiała moja torba. Pełna nadziei wyciągnełam z niej kosmetyczke. Zawsze chowałam "prochy" w dziwnych miejscach i miałam nadzieję, że jednym z takich miejsc jest właśnie moja kosmetyczka, z którą się nie rozstaję . Wyobraźcie sobie moją radość, gdy ujrzałam listek specyfiku Goździkowej .
Co prawda kilka chwil trwało, zanim poczułam zbawienną moc tabletki, ale moja radośc i tak nie miała granic . Mojemu życiu nie zagrażało już niebezpieczeństwo. Byłam ocalona.

Może dla tych, którzy nie cierpią na migreny to nic takiego, ale dla kogoś kto przynajmniej raz w życiu doświadczył bólu głowy, pojawienie się ETOPIRYNY jest cudem .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.02.2005 :: 11:30 :: bnr148.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

o taaaaaaaaaak, głowa potrafi boleć naprawdę mocno...
19.02.2005 :: 21:47 :: agr181.neoplus.adsl.tpnet.pl

olecha

hej dzięki za komenta!
Odwiedzaj mnie czasem!
Mam do ciebie proźbę, ale to tylko jak chcesz!
Czy byś mogła mnie rozgłosić no powiedzieć o moim blogu znajomym bo odwiedziło mni 36 osób w połowie to ja swój blog odwiedzałam żeby sprawdzić komenty jak ja policzyłam, że odwiedziłam swój blog 20 razy!
Proszę cię o to nie zalerzy mi za bardzo na tym żeby mnie odwiedzało 10.000 ludzi ale żeby choć trochę!
Nie rozkazuję ci oczywiście.

Odwiedzaj mnie czasem!
mam nową notę, przyczytaj ją bo mam tam jedno pytanie do wszystkich! Oczywiście nie te które ja ci teraz zadałam!

Pa pa!

19.02.2005 :: 16:36 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Masz rację! Ten kto nigdy nie doświadczył bólu migreny nie może sobie nawet wyobrazić co się wtedy czuje!
Dzieki ci Boże za wynalezienie kwasu acetylosalicylowego :) !!
19.02.2005 :: 16:33 :: agc242.internetdsl.tpnet.pl

kaha88

hm..ja tez miewam nieraz takie bole tyle tylko ze z kolanami - mam je chore i pabetki nie momagaja czesto mnie potrafia bolec przez caly dzien:/
Talk.pl :: Wróć