wampirek - komentarze


Jak nic - UMRĘ!!!

Dziś się dowiedziałam, że za tydzień odbędzie się próbna matura. Koszmar!!! Ja nawet tego nie zaliczę! To straszne!
Obłęd w oku i grymas trwogi na twarzy towarzyszy mi od wczesnego popołudnia. A jakby tego było mało jutro genialny sprawdzian z ogromnej partii materiału i konstytucja do wkucia na pamięć. Tylko pogratulować wyboru szkoły .

Pocieszam się myślą, że byłam dzisiaj na zakupach i poprawiłam sobie samopoczucie ( przynajmniej chwilowo ) kilkoma drobiazgami, nad którymi nie będę sie rozwodzić, bo z tego przejęcia powoli przestaję się nimi cieszyć.

Kończę, ponieważ nic błyskotliwego nie przychodzi mi do głowy, która za kilka dni będzie pokryta siwymi włosami, a nie jak dotąd ciemnymi pasmami .
Pozdrawiam wszystkich , którzy czytają te herezje i jeszcze im się nie znudziło . THX!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 23:49 :: nat1.dami.pl

ula

Hehe, nie przejmuj się. Matura próbna była... eee... hmm... dziwna. Ja jakoś przeżyłam. Nic się nie uczyłam a poszło całkiem nieźle. Trzymaj się i powodzenia
23.02.2005 :: 14:29 :: talk.pl

serduszko

heja musze sie z tobą chyba pozegnav zamiezam nie pisac bloga bo i tak nikt tego nie czyta ani nie komentuje papas pozdrawiam serduszko ?
23.02.2005 :: 10:13 :: 195.205.245.55

ailene

Nie martw sie, bedzie dobrze. Nie taki diabel straszny... Na swoja w grudniu poszlam w ciemno, nie uczylam sie kompletnie nic. Poszlo nie najlepiej, ale tez nie najgorzej :P. Poza tym to tylko probna, wiec po co sie przejmowac?
22.02.2005 :: 23:25 :: cfh224.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Próbna matura...u nas juz byla podobno nie byla trudna wrecz przeciewnie byla prosta przynajmniej z polaka i anglika.Pozdrawiam i trzymam kciuki:)
22.02.2005 :: 21:59 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Próbna matura? Po co się tym przejmujesz?? Ja swojej próbnej nie pisałem bo przeleżałem ją w szpitalu :D I wcale nie załuję że jej nie pisałem. Powiem ci szczerze że ta matura nie była warta całego tego stresu.
3maj się !! Będzie GIT !!

Talk.pl :: Wróć