wampirek - komentarze


Błagam! Litości!

Tego już stanowczo za wiele!!! Ja tak nie potrafię! Starałam się być miła, przynajmniej dzisiaj. Gdyby ktoś chciał wiedzieć skąd ten pomysł, powiem tylko, że pokłóciłam się wczoraj z mamą i w ramach "pokuty" postanowiłam być przez jeden dzień niekonfliktową i zrównoważoną dziewczyną. Jednak nikt z moim temperamentem nie wytrzymałby tak długo jak ja, ponieważ nie chwaląc się, trzymałam się dzielnie .

Pół dnia wysłuchiwałam w skupieniu ( dobre sobie ) jak moja kumpela rozpływa się nad swoim chłopcem, z którym to jest już kilka miesięcy ( nie wiem ile bo nie słuchałam uważnie ). Myślałam, że w miejscu, w którym zaczeła używać tych wszystkich pretensjonalnych zdrobnień i przesłodzonych określen zwymiotuję, ale wytrzymałam i jej uczucia nie zostały zranione, chociaż o ile sobie przypominam kilka razy zlekceważyłam jej pytanie "co ty o nim sądzisz" i zmieniłam temat, ale krew się nie polała, chociaż przyznaję - moja się gotowała .

W domku byłoby całkiem znośnie, gdyby nie blokada komputera ( blokada ma 13 lat i jest małym pyskatym chłopcem ), ale z tym też sobie poradziłam. Dopiero gdy siosta uczepiła się czegoś o czym wolałabym nie wspominać nie wytrzymałam i wydarłam sie na nią.

Jesu jak mi ulżyło . Jakby 100-tu tonowy głaz spadł mi z serca. W końcu mogłam sobie wrzasnać na kogoś i powiedzieć co mi leży na wątrobie . To wspaniałe uczucie.
Ja wiem, że to może niektórym wydawać się jakąś schizą, ale ja mam po prostu CHARAKTEREK, z resztą po mamusi i lubię być jędzą. Nie zawsze , ale przez większość czasu .

I żeby nie było, przysięgam uroczyście, że już nigdy nie będę udawać, że potrafię być milutką dziewczynką .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.02.2005 :: 12:59 :: dkn65.neoplus.adsl.tpnet.pl

kierowca

wiem, że większośc z Waszych blogów jest prowadzona przez nastolatków, a ja chyba jedyny dorosły facet, ale to co piszę w swoim blogu, to opis pracy kierowcy autobusu miejskiego w Warszawie - od kilku lat wożę pasażerów i chcę przedstawić swoją pracę, jej trudy i uciążliwości.

24.02.2005 :: 18:18 :: bok77.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

hmmm...czemu blokadę nazywasz małym chłopcem? ja też mam 13 wiosenek...czuję siem urażona
Talk.pl :: Wróć