wampirek - komentarze


No i mamy weekend.

Jak ja nie nawidzę tych sennych poranków, kiedy połowa z pośród mieszkających ze mn ludzi nie może sie zwleć z łóżka. To do prawdy przygnębiający widok oglądać coś takiego. Jednak nie to jest najgorsze. O wiele bardziej dołujący jest fakt, iż wieczory nie zapowiadają sie lepiej. Imprez się nie organizuje więc nie ma innej opcji jak siedzieć w domu lub ewentualnie przejść się do znajomych i wysłuchiwć ich radosnego biadolenia, na co dziś nie mam najmniejszej ochoty.

Przykro mi bardzo, ale jak widać nie zawsze jest mi do śmiechu. Akurat dziś, a przynajmniej w tej chwili najchętniej zamkęłabym się w swoim pokoju i udawała, że mnie nie ma.
Niestety będe musiała zrezygnować z tej przyjemności, ponieważ muszę wybyć z domu, aby uniknąć spotkania z gośćmi, którzy zwykle zjawiają się w sobotnie popołudnia.

Żeby nie było nieścisłości. Jestem osobą bardzo towarzyską, ale nie mam ochoty na błazenady i przyklejanie do twarzy uśmiechu, który dzisiaj dobrowolnie się nie pojawi. Tak więc ( wiem, że w ten sposób nie zaczyna się zdania, ale dziś mam to w nosie ) zniknę na kilka godzin i wrócę jak całe towarzystwo się rozejdzie...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.02.2005 :: 23:22 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Nie ma nic gorszego od sztucznej radości
26.02.2005 :: 13:51 :: boy117.neoplus.adsl.tpnet.pl

lirael

wpadnij do mnie, plisssssss
26.02.2005 :: 13:37 :: host2.bajtnet.lca.pl

Karola:))

Elo ziom!! Fazowy bloczek:)) Zapraszam na mojego: namocypaktu.talk.pl! Mam nadzieje że coś skrobniesz, bo ostatnio wszyscy mnie opuścili:((((( PAPAPAP*::*:*
26.02.2005 :: 13:37 :: host2.bajtnet.lca.pl

Karola:))

Elo ziom!! Fazowy bloczek:)) Zapraszam na mojego: namocypaktu.talk.pl! Mam nadzieje że coś skrobniesz, bo ostatnio wszyscy mnie opuścili:((((( PAPAPAP*::*:*
26.02.2005 :: 13:37 :: host2.bajtnet.lca.pl

Karola:))

Elo ziom!! Fazowy bloczek:)) Zapraszam na mojego: namocypaktu.talk.pl! Mam nadzieje że coś skrobniesz, bo ostatnio wszyscy mnie opuścili:((((( PAPAPAP*::*:*
26.02.2005 :: 11:44 :: aay184.neoplus.adsl.tpnet.pl

olasia

nie działa ci ksiega gosci wiesz?! aha... fajnie piszesz przeczytałam wszystkie twoje noty :-) wejdź do mnie i skomentuj (jak chcesz) oto adres: www.olasia.talk.pl
26.02.2005 :: 11:19 :: chb147.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Co sie przejmujesz jak sie zaczyna zdania ja jestem w klasie humanistycznej a pisze jak....no Ja mam goraczke nie wiem czy sie spotkam z misiem ogolnie dzien do dupy.Pozdrawiam i zycze wiecej usmiechu na pyszczku
Talk.pl :: Wróć