wampirek - komentarze


To był bardzo, ale to bardzo intensywny dzionek .

Co prawda trochę męczący, ale lepsze to niż gapienie się w sufit i zastanawianie się nad tym wszystkim, nad czym się zastanawiać nie chcę.
W każdym razie jestem z siebie dumna. Pół dnia poświęciłam na czytanie potwornie nudnej lektury i prawie ją przeczytałam. Obfitowała w ozdobniki z gatunku K... H..., "dziwki" ścieliły się gęsto, ale i tak połowy nie zrozumiałam, no ale od czego są pomoce naukowe takie jak np. streszczenia .
Nie mogę też nie wspomnieć o tym, że prawie dwie godziny znęcałam się nad kartkami papieru starając się napisać pracę na polski. Zostało ją jeszcze przepisać, ale to pryszcz.

Może komuś wyda się to dziwne, ale lubie taką orke. Nie codziennie, ale gdy ma się doła to bardzo pomaga. Przynajmniej mi, ale ja jetem przekręt jakich mało, więc nie ma co się dziwić . Jeszcze dzień lub dwa takiego regularego nadwyrężania szarych komurek i wrócę do stanu używalności , a tym czasem ide pouczyć sie do matury. W nstępnym tygodniu robią nam próbną, więc trzeba się za siebie zabrać i uzupełnić braki w wiedzy .

Pozdrówka dla wszystkich . I raz jeszcze dziekuje za komenty .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.02.2005 :: 21:56 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Hejas!! Cieszę się że ci sie podobają moje notki :D Niestety nie mogę ci obiecać że będę je dodawał czesto bo myszę wszystkie te historyjki wydzierać z mojej pamięci i do tego jeszcze opisać je w mniarę logicznie i przyzwoicie, żeby ludziki wiedziały o co mi chodzi :D Ale tak czy siak nowe notki będą!!
3maj się!!
27.02.2005 :: 21:00 :: net-010.forweb.pl

only4girls

fajna noteczka<>
zapraszam do mnie<>
mój adresik<>
only4girls
nara
Talk.pl :: Wróć