wampirek - komentarze


Nienawidzę zakręconych nauczycieli!

Uczy mnie taka jedna psorka, która za cholerę nie potrafi się zdecydować kiedy robić nam zajęcia dodatkowe. Dziewczyne całkiem chyba Bóg opóścił, ponieważ mamy w tym roku maturę, a ona sobie w kulki leci . Mieliśmy mieć dzisiaj fakultety, ale z przyczyn, powiedzmy technicznych będziemy je mieli jutro. Należy jednak zauważyć, że ja mam rozplanowany tydzień i np. jutro wybieram się w ciekawsze miejsce niż do szkoły na dodatkowe zajęcia.
Wiem, że to troche lekceważące podejście, ale nie ja zmieniam terminy, bo coś mi nie pasuje. Niech do jej świadomości dojdzie, że ja ( i połowa mojej klasy, nie licząc tych którzy są nudni ) mam swoje życie , jakie by ono nie było. Nie zamierzam zmieniać swoich planów tylko dlatego, że dla pani X dogodniejszym terminem w tym tygodniu jest wtorek.
To tyle jeśli chodzi o tę sprawe.

Hmm... Jeśli chodzi o ciekawsze aspekty mojego życia, to akurat dziś nie mam nic do powiedzenia, ponieważ nic sie nie wydarzyło. Ogólnie rzecz biorąc NUDA MAKSYMALNA .
Nie licząc tego, że mam ochote na coś słodkiego, a jak na złość żadnych cukierków ani ciastek nie ma. No i żeby było śmieszniej młodszy brat nie bardzo się pali, aby przespacarować się do sklepu . Kurde! Ja umrę !!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.03.2005 :: 10:12 :: ahb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

showocenki

Nie ma to jak konkurs na najleprzego bloga co?? Zwłaszcza kiedy można wypychać się dumą za pierwsze miejsce!! Naprawdę polecamy wam nasz konkurs!!

Konkurs polega na najleprzego bloga wszechczasów! Pamiętajcie też, że konkurs będzie trwał 14 dni!!

1. Emilinacje (5 dni od 2 marca do 7 marca)
2. Pół finał (5 dni od 7 marca do 12 marca)
3. FINAŁ (4 dni od 12 marca do 15)

Konkurs będzie rozgłoszony na cały talk!!
Warto sprubować! Nawet początkujacy mogą się zgłaszać! Na www.showocenki.talk.pl

Twój blog ma szansę!

28.02.2005 :: 16:45 :: alm174.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysia

ZGŁOŚ SIE DO KONKURSU
NAJPIERW PRZECZYTAJ REGULAMIN I SIE ZGLOS
WWW.GABRYSIA.TALK.PL
POZDRO MASZ SUPER SZANSE

POWODZENIA
28.02.2005 :: 16:37 :: 80.51.255.74

zesmietnika

Jeśli się nudzisz i nie masz co robić to wpadnij na mojego bloga,przeczytaj moją bajkę i powiedz mi czy ci się podobało!!
Talk.pl :: Wróć