wampirek - komentarze


Tragedia!!!

To nie do pomyślenia! Jak to sie mogło stać? Ja tego nie rozumiem!!! Jak w domu mogło zabraknąć swieżych cytryn !? Z czym ja teraz herbatkę wypiję? Jestem w ciężkim szoku. To się źle odbije na moim zdrowiu psychicznym . Już czuję jak z braku teiny i kwasu cytrynowego moje uzależnione od tych specyfików szare komórki dostają kręćka. To zjawisko położy się cieniem na całej mojej karierze, której jeszcze nie zdążyłam zrobić ( a przynajmniej nie na taką skalę jaką chciałam ).
heh .

A teraz coś ciekawszego .
Właśnie odkryłam, że otworzyli u nas w mieście salon z motocyklami. Kawasy, suzuki, choopery, co tylko chcecie. Dodatkowo można też zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, czyli kombinezon, kask, rękawice ect. Jest po prostu wszystko czego dusza miłośnika tych pięknych maszyn może zapragnąć .
Jak znajdę chwilę czasu przejde się przynajmniej rozejrzeć . Na nabycie takiego cudeńka jak KAWASAKI NINJA jeszcze mnie nie stać i pewnie jeszcze przez jakiś czas nie będzie, ale wystarczy, że sobie popatrze .

Jestem przekręcona, ale ścigacze pociągają mnie bardziej niż faceci. Nie wiem czy z tego wyrosnę i nie obchodzi mnie to. To jest miłość z czasów, gdy byłam jeszcze smarkulą. Wój ( mój ojciec chrzestny ) przewiózł mnie swoją maszyna, której marki nie pamiętam. Tego się nie zapomina . Wrażenie nie do opisania . Ehh... Rozmarzyłam się .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 00:11 :: cgv99.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Oj tak ścigacze są o wiele bardziej podniecające niż faceci.Wystarczy ich cudowny ryk silnika-uwielbiam to!Pozdrawiam.
02.03.2005 :: 21:23 :: chz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogłaszam konkurs... przeczytaj notkę na moim blogu a się wszystkiego dowiesz... zaprasam... zgłoś się.... PApa... (ada.talk.pl)

02.03.2005 :: 21:23 :: chz169.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogłaszam konkurs... przeczytaj notkę na moim blogu a się wszystkiego dowiesz... zaprasam... zgłoś się.... PApa... (ada.talk.pl)

Talk.pl :: Wróć