wampirek - komentarze


Dlaczego to co dobre szybko się kończy ?

To jest absolutnie niesprawiedliwe! Według mnie przyjemność wynikająca z jedzenia ulubionych pierniczków ( właśnie mi sie skończyły ), z pocałunku świetnego chłopaka, z wakacji i z mnóstwa innych rzeczy powinna trwać przynajmniej tyle, by człowiek mógł sie nią nasycić.
W moim przypadku mogłoby trwać wieczność, ale kto by się tym przejmował .
To tyle jeśli chodz o ból związany z tym, że przedchwilą w otchłani zwanej moim żołądkiem zniknęło ostatnie ciasteczko w czekoladzie .

O.K.
Wiem, że zdążyłam to już powiedzieć milion razy, ale faceci sa jak sprzęt bez instrukcji obsługi. Nie można ich rozszyfrować i nigdy nie wiadomo o co tym ludzikom biega. WRRR!!!

I NIENAWIDZĘ JEDNEJ LASKI Z MOJEJ KLASY!!!
Nie zdążyłam jeszcze nikomu powiedzieć o bluzie, jaką widziałam na wystawie w moim ulubionym sklepie, a ona miała ją już następnego dnia!

W sumie ona jest spoko. Nie mogę na nią słowa powiezieć, przynajmniej teraz, bo kiedyś różnie bywało. Jestem jej nawet wdzięczna za to, że kiedy na imprezie troche przesadziłam z alkoholem i źle się poczułam, to tak jakby się mną zajęła. Czego ja od niej chce? W końcu nic takiego się nie stało .
JENY!!! To tylko dowodzi jaka jestem pusta i małostkowa. Muszę nad tym popracować .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 19:27 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Gdyby przyjemność trwała wiecznie to wkońcu stałaby się zwykłą nudą.
Wampirku do faceta nie trzeba instrukcji obsługi.Facet to istota zaprogramowana na końkretne działanie.Trzeba mu tylko powiedzieć co ma zrobić np:Napraw kran, albo kup 10kg ziemniaków. Facet idzie i to robi.Facet potrzebuje jasno określonych celi działania!Z jednej strony to wielka zaleta, ale z drugiej to duża wada.
Facetom czasami ciężko dodadać się z dziewczynami bo one są ciągle nie zdecydowane.Chcą iść w prawo, ale z jakiegoś powodu w ostatniej chwili idą w lewo.Chcą wyjść ze sklepu, ale przy smej kasie skręcają w następny rząd regałów.Dziewczyny wąchają 500 różnych gatunków perfum,a na koniec kupują szminkę albo buty.I jak facet ma zrozumieć dziewczynę??

Talk.pl :: Wróć