wampirek - komentarze


RATUNKU!!!

Wszyscy starają się mnie przkonać, że ta cała matura to nic takiego. Dziwne jest jednak to, że takie opinie wygłaszają ci, którzy juz mają ten koszmar za sobą.
Ja, niestety, mam wszystko przed sobą i już z tego wszystkiego śpie tylko 5 godzin, ponieważ szkoda mi na spanie czasu, który mogę przeznaczyć na naukę.
Niech będzie, że histeryzuję. Ok! Tylko nieh mi ktoś powie, jak tu nie histeryzować kiedy zdaje się maturę z trzech przedmiotów, a jakby tego było mało ma się przed sobą egzamin zawodowy z czterech, a ponadto jeszcze egzaminy na wyższą uczelnię.
I co teraz powiecie mądrale?
Nic takiego? No to spróbujcie opanować 7 podręczników w ciągu miesiąca. Wiem, że mogłam się zabrać za to wcześniej, ale jakoś tak się dziwnie składa, że pod presją szybciej się uczę, chociaż nie wpływa to zbyt korzystkie na mój układ nerwowy .
Jednak nie to jest najgorsze. Paraliżuje myśl o tym, że mogę temu wszystkiemu nie podołać, rozczarowując rodziców, którzy we mnie wierzą. Mama jest święcie przekonana, że zdam i to na oczeny raczej dobre.
A co będzie jak dostanę tróję, albo w najgorszym przypadku nie zdam?
Boshe jak ja bym chciała mieć to już za sobą.
Ehh... Powoli zaczynam wpadać w stan paranoidalny, ale to chwilowe. Przejdzie .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2005 :: 12:36 :: cgg32.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Jak tu sie nie przejmowac matura?!Przeciez to MATURA egzamin dojrzelosci itd!Ja chyba zawalu dostanie i matury nie zdam-ale to sie wytnie Pozdrawiam i zycze wiecej snu
05.03.2005 :: 12:19 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Tiaa maturę pisałem 100 lat temu i z doświadczenia wiem że nie było warto się tak stresować.Moi znajomi którzy zdali maturę wcześniej odmnie też mi mówili że nie warto się stresować,a mnie wtedy diabli brali i wściekałem się że fajnie im mówić kiedy już mają to za sobą.Kiedy już wszystko zdałem stwierdziłem że znajomi mieli rację.Widać z tego że gadanie otym że nie trzeba się przejmować to taka maturalna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie
Wampirku! Nie popełniaj gigantycznego błędu!!!! NIE POZBAWIAJ SIĘ SNU!!!!! Żeby uczyć się efektywnie musisz być dobrze wypoczęta!! Inaczej nie dasz rady niczego sie nauczyć. Mózg musi być wypoczęty.W czasie snu mózg pożądkuje wszystkie nowe informacje.Jeśli chcesz pamiętać czego sie uczyłaś to dobrze się wyśpij!!

Talk.pl :: Wróć