wampirek - komentarze


Zaczynam być już nudna .

Sorry wszystkich, którzy prawie usypiają czytając o tym, że zaczynam panikować. Przepraszam bardzo i obiecuję, że się postaram o tym nie pisać, przynajmniej w najbliższych kilku notkach.

OGROMNIASTE THX DLA CHLOPCZYSKA, KTÓRY STARA SIĘ MNIE PRZEKONAĆ, ŻE NIE MA CZEGO SIĘ BAĆ . JESTEŚ WIELKI .

A jeśli kogoś interesuję to, czy dziś działo się coś ciekawego, to z bólem serca ( mam nadzieję, że to nie ból przedzawałowy ) muszę wyznać, że poza przeczytaniem opasłego podręcznika i zaprzyjaźnieniem się z atlasem nic się nie wydarzyło.
Mnie osobiście też to dziwi, ponieważ zwykle mam o czym opowiadać. Zastanawiające, ale nie zamierzam się tym przejmować. ( Stres szkodzi na urodę. Podobno . )
Jak będzie trzeba, za chwilę stłukę starszego brata i temat na notkę gotowy .
Żartuję. Nie będę go biła, bo przyjeżdża raz na kilka tygodni i to tylko na weekend, więc ma ( tak jakby ) szczęscie, bo w normalnych okolicznościach... Z resztą nie ważne. Już i tak pewnie połowa ludzików, którzy choć raz tu zjrzeli, ma mnie za stukniętą paranoiczkę ze skłonnościami sadystycznymi, co tak na upartego nawet by się zgadzało .
Oki. Kończę, bo zaczynam świrować. Do następnej noty. Papsy .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.03.2005 :: 23:03 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

EEEEE tam aż taki wielki to nie jestem. Ostatnio trochę schudłem hehehehehe
05.03.2005 :: 22:28 :: 62.233.185.34

blandzia

Ej uwierz w siebie, a wszystko bedzie dobrze! Pozdro! Wpadnij czasem do mnie;]
Talk.pl :: Wróć