wampirek - komentarze


***

Nie wiem, czy będę mogła coś napisać po południu, ponieważ najprawdopodobniej będę ostro zakówać do jutrzejszej próbnej matury z polaka. Dlatego piszę teraz...

Romantyzm! Pozytywizm! Młoda Poska! Dwudziestolecie międzywojenne! To obowiązujące mne epoki literackie. Nie jest tego wiele i lekturki nie są wcale takie najgłupsze. Może coś napiszę. Gorzej z gramatyką. Korki będę miała od przyszłego tygodnia , ale damy rade!
Z gegrą nie będzie już tak lekko. Ogólna nie jest zła, ale ta cała Polska... Co prawda dostanę atlas i rocznik statystyczny, a to podobno legalne ściągi , więc nie może być źle. No i mam cały dzień na naukę bo zrobiłam sobie wolne od szkoły , tylko dlatego, żeby się jeszcze pouczyć.

Ehh... Już nawet nie mam siły się przejmować. W najgorszym wypadku nie zdam matury, nie dostanę się na studia i pójdę kopać rowy.
Cóż za perspektywa .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.03.2005 :: 19:38 :: chc238.neoplus.adsl.tpnet.pl

kwiatek13

O kurcze...sorki wampirku!!! chciałam napisać, że masz dość optymistyczne podejście!!! Tak trzymać!!! Jestem w dosyć dobrym humorku więc popieram to w pełni!!!! Nie przejmuj się maturą bo z tego co piszesz wnioskuje, iż nie będzie najgorzej.... Szczególnie z takim zapałem... Kwiatek
Ps. I może zajrzysz na mojego blogaska?...Dodałam nową notę było by mi miło gdybyś ją skomentowała. Podaje adres: www.kwiatek13.talk.pl
Podrófffka
08.03.2005 :: 16:21 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

No nie! Co Ty geografią się martwisz??Dostaniesz atlas,jakieś mapy i powiesz wszycho co będzie trzeba.
Ps: Dziewczyn do kopania rowów nie biorą!Więc się nie martw!

Talk.pl :: Wróć