wampirek - komentarze


Już prawie jestem sobą .

Od kilku dni chodziłam troche rozdrażniona i czepiałam sie wszystkich o wszystko, za co bardzo przepraszam, ale to była spóźniona reakcja na stres .

Aktualnie się nudzę i myślę, że taki stan rzeczy utrzyma się do wieczora. W sumie dla mnie spox. Nie często ostatnio mam chwilę dla siębie .

A teraz można się śmiać i uważać mnie za totalną kretynkę, ponieważ chcę zakomunikować, że kocham filmy o wampirach.
Wczoraj obejrzałam KRÓLOWĄ POTĘPIONYCH i muszę powiedzieć, że ten film podobał mi się jeszcze bardziej niż WYWIAD Z WAMPIREM.
Zgoda, jestem nienormalna, ale uwielbiam ten motyw z wysysaniem krwi . Nie umiem tego określić, ale coś w tym jest.
Kurcze jeszcze raz bym sobie obejrzała moment, w którym wampirze ząbki wbijają się w szyję ofiary. Hmm... Ale nie krew jest w tym najważniejsza, tylko cała ta długowieczność, a ściślej rzecz biorąc nieśmiertelność.
Można się rozmarzyć .
Zaczynam gadać od rzeczy. No, ale trudno. Jedni lubią footboll, a ja lubię wampiry.
A teraz najśmieszniejsze. To się u mnie zaczeło, gdy będąc małą dziewczynką obejrzałam bajkę o KACZULI DRAKULI.
Zielona, krwiożercza kaczuszka. To było coś .

O.K., teraż można mnie mieć za czuba .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.03.2005 :: 22:44 :: 80.54.200.2

Ailene

Nie jestes samotna. Ja mam fioła nie tylko na punkcie wampirystycznych filmów, ale i gier
12.03.2005 :: 21:59 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

HA HA Oglądałem bajkę o Kaczuli.Była świetna! Z tego co pamiętam to Kaczula miał zamek który mógł się przenosić w czasie.I wielką kaczkę która była jego nianią
3maj sie!
12.03.2005 :: 20:57 :: talk.pl

serduszko

Wejdz na moj blog i zagłosuj w sondzie zapraszam

www.serduszko.talk.pl
12.03.2005 :: 16:17 :: cfk247.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

No coz ja tez lubie filmy o wampirkach.Pozrawiam i 3maj sie cieplo...
Talk.pl :: Wróć