wampirek - komentarze




Zauważyłam z przerażeniem, że ostatnio odrobinę mijam się z celem. Założyłam tego bloga, aby dać upust moim myślom i refleksjom na różne, nie koniecznie interesujące innych tematy, a wygląda na to, że zrobił się z tego jakiś badziewski blog o niczym .

Nie zrezygnuję z niego, bo jednak napisałam w nim już trochę, ale chyba zastanowię się nad jego zawartościa i trochę nad tym popracuję.
Jasne, czasami napiszę, że jakiejś łajzy nienawidzę, że ktoś mnie wkurzył itd. Wolałabym jednak, żeby to niebyło tylko puste gadanie ( w tym przypadku pisanie ) o tym co zrobiłam dziś, a co zrobię jutro albo co kto i komu zrobił, chociaż z tego co zauważyłam to najbardziej ludzi interesują treści o zabarwieniu drastycznym tudzież nawet brutalnym, wulgarnym itp.
Zgadzam się, że fajnie jest poczytać coś takiego, a pisanie podobnych rzeczy, też nie należy do nieprzyjemnych, ale nie na tym rzecz polega.

Oczywiście! Każdy z piszących bloga chce, żeby jego notki czytało jak najwięcej innych blogersów i nie tylko. Przyznam się, że początkowo fajnie było zobaczyć, że ma się kilka komentarzy pod swoim wpisem, ale nie zależy mi na tym tak bardzo, żeby gryzmolić bez ładu i składu wszytko to, co mi przyjdzie do głowy...

Ten temat można jeszcze bardzo mocno rozwinąć, ale nie mam na to czasu i chyba chęci też nie, ponieważ nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji. Niech każdy pisze co chce, bo przecież o to w tym wszystkim biega .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.03.2005 :: 14:44 :: talk.pl

ofca

ja tam bardzo lubie tu zagladac, masz bardzo fajny styl pisania...
Talk.pl :: Wróć