wampirek - komentarze


Skandal !!!

Kilka miesięcy temu spotkałam się z pewnym chłopakiem, który jest nawet sympatyczny, ale całkowicie nie w moim typie. Ten właśnie koleś ostatnio dosyć często "plącze mi sie pod nogami", a do tego wszystkiego zaczyna mnie wkurzać.
Spotkaliśmy się kilka dni wcześniej i zamieniliśmy dwa słowa, może nawet całe zdanie. Dzisiaj się dowiedziałam, że chłopaczkowi może jeszcze nie przeszło, i że wygłasza na mój temat miłe, aczkolwiek drażniące mnie komentarze. Fajnie, że mu się podobam, że uważa, iż jestem ładna ( co wiem ), ale nie musi na mój temat gadać z tymi swoimi przygłupimi koleżkami, którzy mają więcej mięśni niż rozumu. Na domiar złego siostra podała mu mój numer, bo chce ze mną pogadać. Tylko zachodzi jedno podstawowe pytanie: "Czy ja chcę z nim gadać?".
Jasne, że mogę, ale drażni mnie decydowanie za mnie. Sama wiem komu chce poświęcić trochę czasu, a komu nie. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że mj numer miało tylko kilka osób, a teraz będzie go miał każdy kto chce i znowu będe musiała go zmienić. FUCK!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć