wampirek - komentarze


Seks, prochy, alkochol i dobra zabawa!!!

To jedyne co teraz interesuje nastolatki. Zdarzają się wyjątki, ale jest to rzadkością.
Dzieciaki myślą, że to komuś imponuje i może niektórym rzeczywiście podobają się takie zachowania, jak z filmów o amerykańskiej młodzieży. Niezobowiązujący seks, nadużywanie alkocholu i trucie się prochami naprawde może być fajne, jeśli ktoś chce sobie zrujnować życie.
Jasne, że nie zawsze musi skończyć się tragedią. Prawde mówiąc o wiele cześciej kończy się na tym, że dzieciaki ( sory za wyrażenie ) nasrają sobie w życiorys, a to ciągnie się za nimi całe życie.

Osobiście znam ludzi, którzy wpadli w takie bagno. Jednak znam także takich, którzy zdołali się w porę wycofać, z czego się bardzo cieszę, ponieważ żal patrzeć na ludzi w miom wieku, którzy nie widzą już dla siebie przyszłości. Nie potrafią rzucić ćpania, albo są uzależnieni od alkocholu, bądz sprzedają się, żeby mieć na prochy.

Dlaczego o tym mówię?
Pojęcia zielonego nie mam. Może wzięło mnie na refleksie po rozmowie z koleżanką, która opowiedziała mi odziewczynie, którą widziała na jednej z dyskotek. "Wyglądała na kompetnie pijaną, a jakiś koleś namawiał ją, żeby zrobiła mu loda za drinka".
Tak wygląda nasza rzeczywistość.
Tylko wyć nad tym co się dzieje.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.03.2005 :: 21:31 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Nastała moda na prochy,alkohol i sex.Ale ona nie wzięła się sama z siebie.Cały ten syf skądś przylazł i trafił na podatny grunt jakim jest niedouczenie i ciemnota naszego społeczeństwa.Każda próba walki z tą modą kończy się wrzaskiem że łamane są prawa do swobody wypowiedzi artystycznej i wolności słowa.Nikt oczywiście nie nawołuje do ćpania i uprawiania sexu bezpośrednio,ale wystarczy obejżeć sobie kila teledysków na MTV,posłuchać tych radosnych tekstów,przeczytać kilka gazetek dla młodzieży i przekaz staje się oczywisty.Do tego dochodzi kilka lekcji religii na których nawiedzone zakonnice nauczają dzieci że używanie prezerwatyw to grzech śmiertelny,bo prezerwatywa to to samo co aborcja!A tabletki antykoncepcyjne powodują zarastanie jajników i nigdy potem nie można mieć dzieci !!Właśnie do takich paranoicznych sytuacji dochodzi w szkołach.Ktoś młodzieży robi wodę z mózgów!!Pozostaje tylko pytanie-Kto i po co??
Talk.pl :: Wróć