wampirek - komentarze


"Kto nie ryzykuje, ten nie ma..."

Od dziś to będzie moje motto. Zauważyłam, że ostatnio dobrze mi idzie taki mały hazard. Trzeba wykorzystać dobrą passę póki się ją ma .
Jeszcze nie wiem co zrobie i w jakiej sprawie zaryzykuję, ale napewno będzie warto, ponieważ ja gram tylko o wysokie stawki. Do głowy przychodzą mi rózne pomysly, ale nie bedę uprzedzać faktów. Jakby nie było jestem odrobine przesądna i boje się, że mogłabym zapeszyć, a tego bym nie chciała .

W poniedziałek w końcu pójde do szkoły. Siedzenie w domu zaczyna mnie powoli męczyć. Dochodzę do wniosku, że szkoła jednak nie jest taka zła, jakby się mogło wydawać.
A jak sobie pomyślę, że już po wakacjach tam nie wrócę, to troche mi smutno. No, ale cóż. Żyje się dalej . W końcu prze de mną jeszcze studia .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.04.2005 :: 19:43 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Ha ha ha Dopiero na studiach będziesz miała niezłe cyrki Podobno nie ma nic lepszego niż studenckie zycie.
Tak ludzie gadają...
01.04.2005 :: 16:24 :: talk.pl

ofca

a no ... czlowiek narzeka na szkole przez cztery lata (w moim przypadku) a potem uswiadamia sobie jak bedzie nudnoooo
01.04.2005 :: 14:48 :: zwierzyniec.tygrys.com.pl

aha

wiesz co masz taki szblonik jak ja .. hehehe .... :))) no masz racje czasmi to tak smutno bez szkoły :))) wpadnij na mojego bloga tam jest opowiadnko takie www.loveandboys.mylog.pl i coś skomentuj i wpisz się do księgi ... oczywiście jak byś chciała bo nie zmuszam tylko po prostu milo mi by bylo ... kończe bo się rozpisałm .... :P
Talk.pl :: Wróć