wampirek - komentarze


Elegancką, młodą kobietą być...

Niestety to wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Przynajmniej tak twierdzi moja koleżanka, która po prostu nie wie, jak ja wyrabiam się w godzinę z całą poranną toaletą ( prysznic, włosy, makijaż, ciuchy itd. ), a do tego zawsze wyglądam fajnie. Co prawda ja nie zawsze mam o sobie takie zdanie, ale często zdarza się, że mój LOOK jest naprawde miodzio .
Jednak wracając do tematu. To prawda. Bycie dziewczyną z klasą wiąże się z wieloma sprawami, ale nie tylko z wyglądem. Nie wystarczy dobrze się prezentować, żeby ktoś powiedzial, że ma się klase.
Żeby nie było niejasności. Każda dziewczyna, która chce uchodzić za elegancką panne musi obowiązkowo mieć buty na obcasie , nienaganne włosy , a co najważniejsze zachowywać się jak dziewczyna, a nie jak pierwsza lepsza, co to tylko klątwami rzuca i stoi gdzieś w rogu z fają. Najważniejszy jest sposób bycia i odpowiednie zachowanie.
Każda może ubrać markowe ciuchy, ale nie każda w tych markowych łachach wygląda jak elegancka, młoda kobieta . Zapamiętajcie to i nigdy się nie garbcie .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.04.2005 :: 08:30 :: ero228.neoplus.adsl.tpnet.pl

ludmil

trzeba jakos wygladac zeby sie pokazac!!!!!!!
04.04.2005 :: 18:14 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Święte słowa :) Firmowe ubranko to nie wszystko.Trzeba mieć jeszcze troche kultury.
Jeśli o mnie chodzi to nie wymagam od dziewczyn noszenia butów na obcasach.W końcu nie każda dziewczyna musi je lubić.Ale jeśli chodzi o włosy to trafiłaś w sedno!Nic tak nie potrafi dodać dziewczynie uroku jak zadbane włosy.
Nie ma też gorszej ochydy niż dziewczyna z papierosem w ustach, puszczająca dym z nosa.
04.04.2005 :: 16:22 :: talk.pl

ofca

nie trzeba miec markowych ciuchow, zeby miec klase...z tym trzeba sie urodzic...poczucie estetyki i dobrego smaku...i tyle
Talk.pl :: Wróć