04.04.2005 :: 15:46
Elegancką, młodą kobietą być... Niestety to wcale nie jest takie łatwe, jakby się mogło wydawać. Przynajmniej tak twierdzi moja koleżanka, która po prostu nie wie, jak ja wyrabiam się w godzinę z całą poranną toaletą ( prysznic, włosy, makijaż, ciuchy itd. ), a do tego zawsze wyglądam fajnie. Co prawda ja nie zawsze mam o sobie takie zdanie, ale często zdarza się, że mój LOOK jest naprawde miodzio . Jednak wracając do tematu. To prawda. Bycie dziewczyną z klasą wiąże się z wieloma sprawami, ale nie tylko z wyglądem. Nie wystarczy dobrze się prezentować, żeby ktoś powiedzial, że ma się klase. Żeby nie było niejasności. Każda dziewczyna, która chce uchodzić za elegancką panne musi obowiązkowo mieć buty na obcasie , nienaganne włosy , a co najważniejsze zachowywać się jak dziewczyna, a nie jak pierwsza lepsza, co to tylko klątwami rzuca i stoi gdzieś w rogu z fają. Najważniejszy jest sposób bycia i odpowiednie zachowanie. Każda może ubrać markowe ciuchy, ale nie każda w tych markowych łachach wygląda jak elegancka, młoda kobieta . Zapamiętajcie to i nigdy się nie garbcie .