wampirek - komentarze


ZONK DOLL-sem poganiany !!!

Dzisiejszy dzień jest okropny . Nie tylko dlatego, że paskudny, ponieważ za oknem pada wstrętny deszczyk, niebo zasnute jest wrednymi i jakby tego było mało, to jeszcze szarymi chmurami, ulice są obrzydliwie mokre, a ludzie na twarzach mają miny, które bardziej przypominają grymas upodabniający ich do gargulców. Nie! Ten dzień jest wstrętny ponieważ wlecze się jak flaki z olejem, który został kilkakrotnie zagęszczony. W telewizorni nic nie ma, w radio puszczają denna muzykę, na gg ludziska gadają o bzdetach, a pod ręką nie ma ciekawej ksiązki, którą można by poczytać.
Z tego wszystkiego zobaczyłam sobie co to takiego te całe CANDY-DOLL, czy jakoś tak i ku ogólnemu przerażeniu stwierdzam, że te laleczki z zadużymi głowami prezentują się całkiem sympatycznie. Wciągająca zabawa, zwłaszcza dla tych którzy się na tym znają, poieważ mnie to po dłuższej zabawie zaczyna wpieniać, gdyż robię laleczkę, a póżniej nie wiem co z nią dalej począć . Od razu mówię, że nigdy nie twierdziłam, że znam się na nowoczesnej technice i tego typy gierkach dlatego gdyby ktoś mógł mnie oświecić będę zobowiązana .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.04.2005 :: 23:32 :: bqj64.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

haha ja tez sie ostatnio zainteresowalam tym ale nie mam pojecie gdzie, skad i wogole jak
08.04.2005 :: 18:05 :: ddw131.neoplus.adsl.tpnet.pl

agusia12

jak chcesz to weź udział w konkursie na www.agusia12.talk.pl masz szanse wygrać!!!
Talk.pl :: Wróć