wampirek - komentarze


Kusiciel .

Tak mogę nazwać mojego kolegę, który bezlitośnie opowiada mi o czułostkach i innych milusich rzeczach, podczas gdy ja prawie umieram z rozpaczy . On ma talent do nakrecania dziewczyny samą rozmową, tyle, że to tylko rozmowa i tak ma pozostać.
Taka czysto koleżeńska relacja z chłopakiem typu PODRYWACZ całkowicie mnie satysfakcjonuje.

Jest kochany. Troche mi go szkoda, bo panna go olała i teraz się mści na mnie .
Szuka pocieszenia, ale u mnie go nie znajdzie. Za dobrze go znam. Właśnie dlatego tak mnie męczy. Tyle , że ja jemu nie pozostaje dłużna. I takim oto sposobem oboje robimy sobie na złość, ale fajnie jest .

Kurcze! Zastanawiam się, czy się nie złamać. Jest taki słodki i tak przyjemnie mi się z nim rozmawia. Sama nie wiem.
Chyba nie bardzo fair jest zmiana naszego układu. To troche pokręcone, ponieważ gdyby nam nie wyszło ciężko byłoby wrócić do tego co jest teraz. Może już niegdy nie moglibyśmy ze sobą tak swobodnie rozmawiac i nie czuli byśmy sie komfortowo w swoim towarzystwie.

Wszystko jest takie pogięte. Ja oszaleje przez tego chłopaka. Czy on musi byc taki rozbrajający?
Ja to zawsze mam fajniejszych kumpli niż facetów. Wrr...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.04.2005 :: 19:14 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

A może coś z tego będzie??
Talk.pl :: Wróć