wampirek - komentarze


Przychodzi baba ( ja ) do lekarza...

Miałam dziś badanka bilansowe i pierwszy raz w życiu miałam taką radoche z powodu wizyty u lekarza.

Wchodzę do gabinetu i kulturalnie mówie dzieńdobry. Dopiero po chwili zauważyłam, że moja lekarka jest młodym i całkiem przystojnym lekarzem, co prawde mówiąc w pierwszej chwili mnie troche speszylo. Nie zważając na lekkie zmieszanie uśmiechnęłam się i oznajmiłam czego sobie życzę .
Miły i całkiem sympatyczny pan doktor powiedzial, żebym się rozebrała ( tylko góre ). I tu się zaczyna śmieszna, przynajmniej dla mnie część opowiadania. Nie wiem kto bardziej był speszony, ja czy mlody doktorek .

Kumpela ma mnie za jakąś deviantke, czy jakoś tak, bo powiedzialam, że w sumie to mi się nawet to badanko podobało. Jej się chyba wydaje, że jakiś striptiz odstawiłam, a przecież na plaży bardziej rozebrana chodze .
Wkurzają mnie takie pruderyjne laski. Sama chętnie wprawiłaby w zakłopotanie jakiegoś chłopaka pokazując mu kawałek ciała, a ze mnie robi jakąś jawnogrzesznice, tylko dlatego, że mojej figurze ( nieskromnie mówiąc ) nie można nic zarzucić .
Jak dla mnie to zazdrość.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2005 :: 17:59 :: talk.pl

ofca

no...to tak jak ja u mojego dentysty...on mi grzebie a ja sie ciesze
12.04.2005 :: 16:40 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

HE HE HE HE. Doktorek miał szczęście że mógł sobie zbadać jakąś fajną dziewczynę. Uwolnił się na chwilę od nudnego badania starszych pań.
Kumpela pewnie ci zazdrości bo jej się nie udało trafić na ładnego doktorka:)
12.04.2005 :: 15:12 :: 195.136.67.222

Tamiczka

O Boże !!! Ale to musiało śmiesznie wyglądać :D:D:D Ja to w pierwszej chwili chyba padła bym ze śmiechu :D:D:D Pozdrawiam i zapraszam na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl. A co do twojej koleżanki to pewnie masz racje :***
Talk.pl :: Wróć