wampirek - komentarze


Nigdy więcej nie powiem nic koleżankom!

Raz w życiu człowiek się chce z nimi podzielić swoimi rozterkami, a te nawet sie nie zastanowią tylko drą się w niebogłosy "Bierz się za niego!!!".
Na litość boską, a gdzie rozważenie wszystkich "za" i "przeciw"?

Jakby ktoś nie wiedział to w dalczym ciągu rozpatruję sprawe mojego kolegi i tego co się między nami dzieje.
Cholernie zakręcona sprawa. Zwłaszcza, gdy się weźmie pod uwagę fakt, iż ja sama nie wiem czego chcę .
Hmm...

A tak na marginesie, to nienawidzę wiosny!!! No tak, to piękna pora roku, tylko, że nigdy nie wiadomo jak się ubrać . ( Przyziemne mam problemy, prawda ? )

Tak sobie myślę i dochodzę do wniosku, że ostatnio mam jakby "przerwe w życiorysie" , ponieważ nic ciekawego się nie dzieje. Z nikim się nie kłócę ( sama się dziwię ), nikt się mnie nie czepia i nie można mścić się na wrogach, ogólnie rzecz biorąc nuda.
Mam nadzieje, że w najbliższych dniach to się zmieni, ponieważ chyba osiwieję z braku zajęcia, a przyznam szczerze szkoda by było, gdyby na moich skroniach pojawiły się srebrne niteczki .


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
14.04.2005 :: 19:14 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Zdiagnozowałem Twój problem i wyszło mi że za dużo myślisz. Przestań że wreszcie rozważać -za- i -przeciw- tylko weź się za niego!! A jeśli się tego kroku obawiasz to weź się za swojego drugiego kolegę. Zrób to bo inaczej będziesz się gryzła do wakacji,a i tak nic nie zrobisz i będziesz łapać doła.
Ps: Ścieło komenta
14.04.2005 :: 19:13 :: 80.51.255.74

Chlopczysko

Zdiagnozowałem Twój problem i wyszło mi że za dużo myślisz. Przestań że wreszcie rozważać
Talk.pl :: Wróć