wampirek - komentarze


Cholera jasna...

Rozglądałam się po innych portalach czy jak to sie tam nazywa i dochodze do wnmiosku, że muszę być ograniczona skoro najprzyjemniejszym w obsłudze BLOGIEM jest ten, który mam na TALK-u . Hihihi...

No! A teraz coś z dnia dzisiejszego, co mnie piekielnie wkurzyło.
Jest u mnie w klasie laska o takim samym imionku co ja i tylko to nas łączy.
Owa panna to kompletny niewypał. NIe ma za grosz własnego zdania ( znaczy ma, ale troche prymitywne ), a wszystko co mówi można uznać za powtórzone po kimś. Jednak do rzeczy. Chodzi o to, że jakimś cudem owa panna, która jest typowym przykładem "sztucznej inteligencji" ( niektórzy wiedzą o co biega ), z palcem w nosie ma dostać ocenę, n którą ja musze się napracować.
Uważam to za totalną niesprawiedliwość.
Jak dla mnie to panna może dostać nawet ^, zle niech ta szurnięta psorka nie mówi, że ja musze jeszcze zostać dopytana jeśli chcę mieć taką a taka ocenę. SKANDAL!!!

Nie jestem zazdrosna! Guzik mnie obchodzi ta panna. Wkurza mnie tylko brak obiektywizmu i ignorancja psorki!!!


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.04.2005 :: 03:01 :: bpy26.neoplus.adsl.tpnet.pl

ofca

zawsze tak bylo:sa rowni i rowniejsi, w kazdej szkole i w kazdej klasie jest taki przypadek
15.04.2005 :: 17:22 :: zagorze.smstv.pl

film

hej fajny blog bardzo mi sie podoba oby tak dalej zapraszam do mojego bloga jest o filmie i o wszystkim co sie z nim wiąże gorąco zapraszam
Talk.pl :: Wróć