wampirek - komentarze


Randka z młodszym.

Sama nie wiem co myślec o umawianiu się z młodszym facetem. Zawsze spotykałam się z takimi, którzy byli starsi ode mnie przynajmniej o rok, a tu nagle zjawia się ten cały Krzysiek i nie wiem co zrobić.
Jestem od niego o rok strsza, ale strasznie mi się podoba i ja jemu też.
Ten Dzieciak ( tak go nazywam ) nie umie się trzymać z daleka ode mnie. Zawsze znajdzie jakiś pretekst, żeby być tam gdzie ja. Tym bardziej, że oboje jestesmy opiekunami pewnej grupy dzieciaków. Tzw. kolonii...



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.07.2007 :: 13:11 :: 80.50.235.198

www.vanilla-sky

Jeśli Ci się podoba, pociąga to umów się z nim. Nic Ci nie szkodzi. :)

Pozdrawiam.
06.11.2006 :: 17:27 :: acwp153.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anetka85

Powiem szczerze,ze bardzo Cię rozumię,bo sama się zakochałam w chłopaku młodszym odemnie o rok..To,że chłopak jest młodszy nie jest najważniejsze,ale to co ma w swojej główce!!Jeżeli Twoje uczucie do Niego jest silne,to trzymaj go mocno przy swoim serduchu i nie oddaj innej dziewczynie...będziecie napewno razem szczęśliwi!Ja osobiście troche zawaliłam sprawe bo sie zbyt długo zastanawiałam..no i wyjechał do Stanów..no a teraz całymi dniami myśle o nim i bardzo tesknie..jak wróci to zrobie wszystko,żeby to naprawić!
19.03.2006 :: 01:54 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

nie bede kometowala bo nie piszecie do mnie.www.zozolek.talk.pl
28.07.2005 :: 22:59 :: talk.pl

ofca

no wreszcie!! moze to przez ten cudzysłoff mi tak wcinalo ;D
28.07.2005 :: 22:58 :: talk.pl

ofca

znowu!! moze inaczej : NIGDY WIECEJ ..zawsze starszy ale nie wiecej niz 4-5 lat....
28.07.2005 :: 22:57 :: talk.pl

ofca

wcielo mi pol koma...:/ wiec powiedzialam :
28.07.2005 :: 22:56 :: talk.pl

ofca

ja kiedys chodzilam z mlodszym chlopakiem i powiedzialam :
24.07.2005 :: 10:18 :: cgk92.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

Hmmm a dlaczego by nie sróbować:>Może akurat młodszy chłopak okaże się lepszy niż starszy?Ja proponuje Ci zaryzykować,przecież się sobie podobacie wiec czemu by nie odważyć się na taka odmianę?
Talk.pl :: Wróć